Świetlice wiejskie w gminie Potęgowo

Gminne Centrum Kultury w Potęgowie

Chcielibyśmy bardzo serdecznie zaprosić Was do naszej świetlicy, która od września 2011 roku działa w Gminnym Centrum Kultury w Potęgowie. Nasza świetlica czynna jest we wtorki, czwartki, piątki w godz. od 14.00 do 19.30, a w soboty od 10.00 do 16.00. Świetlica jest miejscem zabaw i spotkań, dzięki którym uczestnicy integrują się ze sobą, otwierają na nowe znajomości i uczą współpracy.  Poprzez tworzenie prac plastycznych, kartek okolicznościowych oraz dekoracji dzieci i młodzież rozwijają swoje zainteresowania oraz zdolności manualne. Dzieci w naszej świetlicy oprócz zajęć plastycznych uczestniczą w rozgrywkach ping – ponga,  rozgrywają mini turnieje piłkarskie w piłkarzyki, próbują swoich sił w grze w bilard, do ich dyspozycji są również różne gry planszowe, które rozwijają wyobraźnię i uczą zabawy w grupach. Od marca br. pod okiem instruktorów uczą się gry w szachy. Raz w tygodniu, w każdą sobotę, odbywają się również zajęcia kulinarne, dzięki którym każdy może poczuć się jak kucharz. Czas spędzony na świetlicy upływa przyjemnie, wesoło i rozsądnie.

Przepraszamy, świetlica GCK w Potęgowie chwilowo nieczynna z powodu pandemii.

Poniżej przedstawiamy godziny otwarcia świetlic wiejskich działających przy Gminnym Ośrodku Kultury w Potęgowie.

• Żochowo: Przepraszamy, świetlica chwilowo nieczynna
  • Rzechcino:  Przepraszamy, świetlica chwilowo nieczynna
  • Grąbkowo: od poniedziałku do piątku od 12.00 do 20.00
  • Dąbrówno: od poniedziałku do piątku od 14.00 do 18.00