Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to wspaniały czas, pokoju i miłości. Szczególnie pamiętamy w tym czasie o osobach  niepełnosprawnych, starszych, osamotnionych. Z tą myślą 15 grudnia o godzinie 10.00 w Gminnym Centrum Kultury w Potęgowie odbyło się spotkanie wigilijne. Organizatorzy uroczystości: Wójt Gminy Potęgowo Pan Dawid Litwin, Dyrektor GOK w Potęgowie Pani Joanna Basiak, kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Potęgowie Pani  Iwona Gierke oraz proboszcz Parafii Skórowo Ksiądz Waldemar Pielecki powitali gości i złożyli wszystkim przybyłym braterskie z serca płynące życzenia na  Święta Bożego Narodzenia. W sali Gminnego Centrum Kultury w Potęgowie  spotkali się seniorzy z Gminy Potęgowo, podopieczni środowiskowego Domu Samopomocy w Potęgowie wraz z opiekunami i pracownikami GOPS, członkowie zespołu „Potęgowianki”, członkowie „Klubu Seniora”, Radni Gminy Potęgowo. W tym szczególnie pięknym dniu uprzyjemniały nam czas występy dzieci z ZS w Potęgowie, zespół „Mleczaki”, solistki Nikola Kędra i Patrycja Pikuła oraz podopieczni ŚDS. W dobry nastrój wprawili nas występujący na scenie podopieczni i pracownicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Potęgowie oraz wychowankowie Zespołu Szkół w Potęgowie. W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie i za mile spędzony czas, a z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia składamy wszystkim serdeczne życzenia.