Rozstrzygnięcie konkursu "Tradycyjne ozdoby świąteczne"

Tegoroczne bożonarodzeniowe przygotowania, Gminny Ośrodek Kultury w Potęgowie rozpoczął od świątecznego konkursu. W tym roku zaprosiliśmy dzieci, młodzież i dorosłych do konkursu "Tradycyjne ozdoby świąteczne". Ponad 150 osób wykazało się wielką pomysłowością i starannością wykonania prac. Po trudnych i długich obradach, komisja w składzie: Joanna Basiak - przewodnicząca, Beata Lemek- członek, Magdalena Semak- członek, wybrała najpiękniejsze prace.

W kategorii  dzieci 4- 6 lat  przedszkola

I miejsce zajęła Nadia Czekaj,

II miejsce- Hanna Ramult,

III miejsce- Miłosz Wasilewski,

wyróżnienia otrzymali: Kaja Różańska, Oliwia i Wiktoria Basarab.

Ze względu na bardzo duże zróżnicowanie prac w kategorii szkoły podstawowe komisja podzieliła kategorię na 2 grupy wiekowe: 7-9 lat i 10-13 lat.

W kategorii- 7-9 lat  szkoły podstawowe

I. miejsce- ex aequo zajęli Weronika Szybut  i Maksymilian Klimczyk,

II. miejsce - ex aequo Olga Małek i Laura Baranowska,

III. miejsce - ex aequo Kaja Wyrostkiewicz  i Angelika Rynglewska.

Wyróżnienia otrzymali: Sylwia Rychert, Dominik Kozłowski, Andrzej Bunk, Filip Augustynowicz.

W kategorii- 10-13 lat szkoły podstawowe

I miejsce otrzymała- Wiktoria Celban,

II miejsce- Michał Wronka,

III. miejsce- Szymon Ryta.

W kategorii 14-16 szkoły  gimnazjalne

I. miejsce zajęła Dominika Dąbrowska,

II miejsce Michał Wojtanek,

III. miejsce Julia Kokosińska,

wyróżnienia otrzymały: Kasia i Paulina Stępień.

W kategorii dorośli:
I. miejsce przyznano Bernadecie Okrój,

II. miejsce- Teresie Wiśniewskiej,
III. Elżbiecie Kochańskiej,
wyróżnienie Ewie Błaszczyk.
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy, a nagrodzeni i wyróżnieni nagrody rzeczowe ufundowane przez GOK w Potęgowie. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, rodzicom i nauczycielom, którzy zaangażowali się w tegoroczny konkurs. Dostarczone prace ozdabiają choinkę w Gminnym Ośrodku Kultury w Potęgowie. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia prac.