Idealna pogoda przywitała wszystkich uczestników tegorocznej WAKACYJNEJ MEGAZABAWY, która odbyła się 28 sierpnia na placu przed Gminnym Ośrodkiem Kultury w Potęgowie.

Tradycyjnie impreza zorganizowana została przez Gminny Ośrodek Kultury w Potęgowie, dzięki wsparciu hojnych sponsorów: Nadleśnictwa Łupawa, Nadmorskich Elektrowni Wiatrowych Darżyno, Składowi Nowicki z Potęgowa, Pana Józefa Grzenkowicza ze stacji OKTAN w Nowej Dąbrowie, Państwa Sylwii i Mirosława Ulenberg. Tegoroczna edycja, tak jak i w latach poprzednich, cieszyła się dużą frekwencją, wywołując moc uśmiech na twarzach najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Dmuchany ring, wodne kule, dmuchane zjeżdżalnie - wszystkie te atrakcje czekały na najmłodszych aż do godziny 19.00. Dla dziewczynek pojawiła się też nie lada atrakcja w postaci kolorowych warkoczyków oraz fantazyjnie kolorowych farb do włosów. Wszystkie atrakcje cieszyły się ogromną popularnością. Każdy znalazł coś dla siebie- zarówno amatorzy mocniejszych wrażeń korzystając z Euro bungee jak i ci, którzy wolą spokojniejszą formę aktywnego wypoczynku. Na głodnych oraz spragnionych czekały stoiska gastronomiczne, gdzie można było zaopatrzyć się w przekąski czy też napoje. Podczas Wakacyjnej Megazabawy po raz kolejny został zorganizowany "Dzień Dawcy szpiku". Kolejne kilka osób przyłączył sie do grona potencjalnych dawców szpiku. Dziękujemy Panu Przemkowi Piepce, który przez cały dzień zachęcał do włączenia się do akcji i przyjmował zgłoszenia. Jesteśmy przekonani, że każda kolejna impreza będzie się cieszyła równie dużą popularnością. Serdecznie dziękujemy za przybycie i zapraszamy za rok!