Tak pięknie i tyle atrakcji mogło być tylko z jednej okazji: Dnia Kobiet w Gminie Potęgowo. W ten piątkowy wieczór sala Gminnego Ośrodka Kultury w Potęgowie przepełniona była pięknymi mieszkankami, kwiatami, pysznościami i stoiskami z atrakcjami dla przybyłych gości:) Wydarzenie uświetniły występy zespołów lokalnych Wiśta Wio i Retro Band z gościnnie występującą Panią Janiną Grudzińską oraz kabaretu Teatralnie Zakręceni. Koncert finałowy wykonał duet z Ustki Justyna&Kris zabawiając publiczność znanymi przebojami włoskimi. Był szał :)

Serdeczne podziękowania składamy mieszkankom gminy, które bezpłatnie serwowały różnorodne zabiegi i usługi:

Romie Szybut, Joannie Leśniak ,Paulinie Polut, Agacie Bujdasz, Martynie Duk i Barbarze Szul, Magdalenie Janiszek, Jaśminie Wickiej, Weronice Błażejewicz, Indze Kawałek.

Dziękujemy paniom ze  świetlic wiejskich za przygotowanie upominków dla wszystkich gości  oraz dziewczynom z GOKu za upieczone ciasta, obsługę i dekoracje (serio, napracowały się!).

Dziękujemy za wspólną zabawę, wasze uśmiechy i atmosferę, którą stworzyłyście, robimy to dla Was  z przyjemnością!