Jak co roku święto z okazji „Dnia Kobiet”, odbyło się 9 marca w Gminnym Centrum Kultury w Potęgowie. Wszystkie Panie, które przybyły na uroczystość były witane przez Wójta Gminy Potęgowo Pana Dawida Litwina, Przewodniczącego Rady Gminy Potęgowo Pana Waldemara Zientarskiego oraz Dyrektora SP w Potęgowie Pana Leszka Domaszka.

Na wszystkie Panie czekała nieodpłatna strefa SPA w której: Pani Roma Szybut zapraszała na zabiegi pielęgnacyjne całego ciała, Pani Joanna Leśniak z salonu fryzjerskiego Atelier w Potęgowie z koleżankami wykonywały nowoczesne fryzury zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci, natomiast Pani Paulina Woźniak kunsztowny manicure. Prezentowała się marka „Forever” zeprezentowana przez Panią Sylwię Gołębiewską oraz firma AVON również zagościła dzięki obecności Pani Jowity Właśniak.

Przybyłych gości wspólnie powitali Wójt Gminy Potęgowo Dawid Litwin oraz Przewodniczący Rady Gminy Potęgowo Waldemar Zientarski. Wspólne życzenia z bukietami kwiatów na ręce Pani Joanny Basiak Dyrektor GOK w Potęgowie oraz Pani Teresy Malinowskiej z okazji Dnia Kobiet rozpoczęły piękną uroczystość, podczas której na wszystkich gości, tradycyjnie czekały słodkie wypieki oraz gorące i zimne napoje.

W trakcie tegorocznych obchodów Dnia Kobiet wystąpili: widowisko operetkowe w wykonaniu Tenora z zespołu „Artes Ensemble, zespół „Retro Band”, zespół „Wiśta Wio!”. W scenkach kabaretowych wystąpili „Teatralnie Zakręceni” Remigiusz Ciuńczyk, Monika Klimczyk, Wiesław Wieliczko oraz Krzysztof Kulik.

W imieniu organizatorów składamy serdeczne podziękowania wszystkim Paniom za nieodpłatna strefę SPA, wszystkim artystom
za wspaniałe występy, tradycyjnie za przepyszne wypieki paniom
z Gminnego Ośrodka Kultury a gościom za wspaniałą atmosferę podczas imprezy.