Ferie 2020

Jak co roku, Gminny Ośrodek Kultury w Potęgowie przygotował wiele atrakcji w okresie zimowych ferii. Z oferty przygotowanej przez GOK mogły korzystać zarówno najmłodsze i nieco starsze dzieci wypoczywające w Naszej Gminie.

Początek ferii upłynął bajkowo – na wspólnym seansie, zabawach i kolorowankach związanych z bajkami. W środę  odbyły sie kreatywne warsztaty „Coś z niczego”,  a w czwartek dzieci z opiekunami udały się do kina Fregata w Lęborku na animowany film pt.” Urwis”. Także w środę i czwartek  odbyły się warsztaty muzyczne pt. „Muzyczny budzik” dla młodych wokalistów, a po południu zajęcia animacyjne dla najmłodszych. Natomiast w  piątek było mega manualnie- z gliny, pod czujnym Okiem P. Justyny Bryzgalskiej- powstały piękne ptaszki- idealne na wiosenne dekoracje lub prezent. Dla najbardziej wytrwałych ( i głodnych) pracownice GOK przygotowały mini zajęcia kulinarne. Tym razem dzieci wspólnie wykonały rogaliki. Było dużo pracy, ale i wiele radości. A smakowite przekąski w mig zniknęły w głodnych brzuszkach.

Także drugi tydzień ferii upłynął na wspólnych zabawach, animacjach, wyjeździe i szykowaniu słodkości. W poniedziałek w GOK-u w ramach warsztatów „Muzyczny budzik” odbyło się także wspólne nagranie, którego efekty już możecie zobaczyć i usłyszeć. Mimo braku zimowej aury, wszyscy amatorzy zimowych atrakcji mogli skorzystać z wyjazdu na lodowisko do Redzikowa, zorganizowanego przez GOK. Blisko 40 osób uczyło się lub udoskonalało jazdę podczas wspólnego wyjazdu. Było dużo śmiechu, frajdy i zabawy. Nawet ci, którzy pierwszy raz stali na lodzie połknęli „bakcyla” i chcą więcej! Przez cały tydzień odwiedzające GOK dzieci mogły aktywnie się bawić i wypoczywać pod czujnym okiem dorosłych. Był więc maraton gier planszowych, tworzenie laurek dla babć i dziadków, kreatywne warsztaty tworzenia zabawek oraz tradycyjnie słodki piątek, podczas którego dzieci zajadały sie własnoręcznie przygotowanymi oponkami:)))

Warsztaty, animacje i rozmaite ciekawostki czekały także na dzieci w świetlicach wiejskich GOK w: Łupawie, Grąbkowie, Żochowie, Malczkowie, Dąbrównie, Nowej Dąbrowie i Wieliszewie.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i życzymy Wam udanego powrotu do szkoły. A po zajęciach zapraszamy do naszych świetlic. Do zobaczenia!!!

 

 

 

Fotorelacja poniżej

zdjęcia

Ferie 2020

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
Skip to content