„Dostępność zasobów cyfrowych” – bezpłatne warsztaty online dla dzieci i młodzieży.

Gminny Ośrodek Kultury w Potęgowie bierze udział w projekcie „Sieć na kulturę” w podregionie słupskim.

Celem projektu jest:

• podniesienie kompetencji i kwalifikacji cyfrowych pracowników gminnych samorządowych instytucji kultury (GSIK) poprzez organizację szkoleń oraz dostęp do materiałów edukacyjnych,

• rozwijanie kompetencji cyfrowych dzieci i młodzieży w wieku 10-18 poprzez prowadzenia atrakcyjnych i perspektywicznych zajęć,

• wyposażenie placówek GSIK w sprzęt niezbędny do organizacji zajęć i warsztatów.

W ramach  działań  prowadzone zostaną warsztaty on-line na platformie TEAMS.
Zachęcamy wszystkie zainteresowane dzieci oraz młodzież do uczestnictwa w projekcie, w ramach którego zorganizowane będą bezpłatne zajęcia z tematu: „Dostępność zasobów cyfrowych online”

Planowana realizacja warsztatów:

• Spotkania będą odbywały się on-line na platformie Teams, do której dzieci będą miały bezpłatny dostęp.
  • Raz lub dwa razy w tygodniu  2 godziny lekcyjne ( 90 min).
  • Termin: pon., wt., śr., czw. (godziny do ustalenia)
  • Realizacja: 16 spotkań  (od maja 2021r.)
  • Wiek uczestnika: 10 – 14 lat lub 15-18 lat (zależy od ilości chętnych)

Zapisy dla dzieci i młodzieży do 20.05.2021r. w biurze Gminnego Ośrodka Kultury w Potęgowie, ul. Szkolna 2b; 76-230 Potęgowo oraz pod nr tel. 59/8484250.

Dokumenty uczestnictwa w projekcie do pobrania na stronie internetowej Gminnego Ośrodka Kultury w Potęgowie:
www.gck.potegowo.pl lub w biurze GOK.

Zachęcamy do udziału w projekcie !