Rekordowa zbiórka podczas 29 Finału WOŚP w Potęgowie!!!

31 stycznia br. razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy po raz 18 zagrał sztab nr 772     w Gminnym Ośrodku Kultury w Potęgowie. Podczas tegorocznego finału zbieraliśmy na „Laryngologię, otolaryngologię i diagnostykę głowy”. Jak co roku na sukces sztabu, który mieścił się w Gminnym Ośrodku Kultury w Potęgowie, pracowało kilkadziesiąt osób.  45 wolontariuszy zbierających pieniądze, jesteście wspaniali daliście czadu i zebraliście 62.015,70 zł . To dzięki Wam padł rekord!!!! bardzo wam dziękujemy i Waszym rodzicom i opiekunom, którzy czuwali przy Waszych zbiórkach…. Bardzo dziękujemy wolontariuszom pracujący pod kierunkiem Dariusz Narloch przy organizacji rynku produktów lokalnych w Karżnicy, paniom z KGW „Polanki” w Karżnicy za występy, pyszne wypieki miłą atmosferę…..
Stała moja ekipo!!! wolontariusze pracujący przy przygotowaniu kiermaszu i podczas kiermaszu przy Gminnym Centrum Kultury w Potęgowie i przy wszystkich przygotowaniach do XVIII Finału w Potęgowie……Wiecie o kim mówię…. nie będę wymieniała Was wszystkich,  bez Was nie byłoby kolejnego Finału i kolejnego rekordu, jesteście kochani, dziękuję!!!!! No i był tort, pyszny malinowy, serduszkowy, płonący, który uczcił nasze 18 urodziny w WOŚP. Było bardzo rodzinnie, wesoło i panowała ciepła atmosfera …pomimo śniegu i mrozu. Były podarowane ciasta, bigos, zapiekanki, frytki, bankietówki, dziękujemy!!! Na gorące kiełbaski zapraszał Sołtys wraz z Radą Sołecką sołectwa Potęgowo, były pyszne!!! Dziękujemy!!! Pomimo zimna ekipa Potęga Nordica przywędrowała po zakupy i po ciepłą herbatę, nie wspomnę o tych kawałkach ciasta, które zjadły, nooooo straciły mnóstwo kalorii podczas marszu z kijkami, aby uczcić XXIX Finał WOŚP w Potęgowie! Szybkie samochody i wspaniali mężczyźni to drużyna „Motor Team”. Dziękujemy, że byliście z nami i Wasze rodziny, wyrozumiałe żony i uśmiechnięte dzieciaki >>>>> pamiętacie, że mnie nie przewieźliście? Główną rolę podczas tej wspaniałej orkiestrowej niedzieli zagrali i wygrali wszyscy zakupoholicy. Mamy nadzieję, że pamiątki podarowane w większości przez darczyńców, podobają się Wam…..Dziękujemy że przyszliście i wydaliście mnóstwo kasy bo aż, 15.334,30 zł. Dzięki wpłatom finansowym mogliśmy wiele rzeczy kupić,  dziękujemy z całego serca sponsorom za wsparcie na organizację XXIX Finału WOŚP. No i na zakończenie wspaniałego dnia było światełko do nieba!!! Na czele z wójtem Gminy Potęgowo Dawid Litwin, we współpracy z druhami z OSP w Potęgowie, dziękujemy!!! Zapłonęło wspaniałe czerwone serduszko a Łukasz Ulaszek dziękujemy!!! Nagrał i pokazał całemu światu, jak wielkie serce ma Sztab w Gminnym Ośrodku Kultury w Potęgowie, który zebrał łącznie – 77.350,00 zł !!!!!

Rekordowa zbiórka podczas 29 Finału WOŚP w Potęgowie!!!