Podsumowanie zajęć GOK 2016/2017

    Tegoroczne podsumowanie zajęć artystycznych, odbywających sie w GOK w roku 2016/2017 odbyło się 21 czerwca 2017 r. Podczas tegorocznych zajęć z dziećmi i młodzieżą pracowali: Zbigniew Bałbatun, Daniel Spoczyńskiego i Marcin  Gałązka- podczas zajęć muzycznych i umuzykalniających,  odbywały się zajęcia teatralne, prowadzone przez Monikę Klimczyk, zajęcia języka angielskiego, prowadzone przez Dagmarę Nowak – Strenka oraz warsztaty rysunku i malarstwa dla dzieci i dorosłych prowadzone przez Anię Terefenko. Odbywały się również: zajęcia rękodzieła artystycznego, próby młodzieżowych zespołów wokalno- muzycznych, zespołów „Potęgowianki”, „Wiśta-Wio!”, „Mleczaki”, próby scholii, spotkania Klubu Seniora, spotkania Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży, spotkania AA.
     W ramach podziękowania za całoroczny trud, dyrektor GOK w Potęgowie zaprosiła wszystkich uczestników zajęć ich rodziców i instruktorów na  wspólne gry i zabawy na świeżym powietrzu. Dzieci traciły energię m.in. podczas gry w zbijanego, piłkę nożną  i zabaw drużynowych. Rodzice mieli okazje wykazać się podczas zmagań w piłkę siatkową. Pracownice GOK zapraszały na wspólne zabawy animacyjne oraz malowanie twarzy. A dzięki wspólnemu zaangażowaniu rodziców i pracowników, wszyscy mogli smakować przysmaków z grilla, hot dogów  oraz świeżo uprażonego popcornu. 
      Było gwarno, wesoło i już bardzo wakacyjnie. Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom, młodzieży, rodzicom i ich instruktorom za całoroczny trud i zaangażowanie.          
                                                        Życzymy Wam udanych wakacji i zapraszamy na kolejne artystyczne zajęcia już jesienią! Do zobaczenia!!!   

Podsumowanie zajęć GOK 2016/2017

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przewiń do góry
Skip to content